20 листопада з метою інформування дітей про ризики, пов’язані з мінами і боєприпасами, за участю представників компанії Tetra Tech Humanitarian Mine Action – Ukraine, провели заняття «Мінна безпека».
Діти стали учасниками цікавого тренінгу з обговоренням небезпечних ситуацій, адже небезпека, пов’язана з вибухонебезпечними предметами, на жаль, залишається. Також здобувачі освіти отримали пам’ятки.
Такі заняття мають величезне значення, бо несуть в собі життєво важливі знання, які збережуть не одне людське життя.
Щиро дякуємо Tetra Tech за цікаву корисну зустріч!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_10-48-35-427-1024x771.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_10-48-35-878-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_10-48-35-943-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_10-48-36-094-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_10-48-36-245-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_10-48-36-326-771x1024.jpg)