21 листопада з учнями 8-б класу Плесецької гімназії проведена виховна година до Дня гідності і свободи під назвою “Перемогли на майдані – переможемо у війні”. На цьому заході учні ознайомились з подіями, які передували офіційному встановленню цього свята, провели паралелі з подіями сьогодення, а також висловили свою думку щодо понять “гідність” і “свобода” і для закріплення матеріалу зіграли в інтерактивну гру.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_14-36-26-819-1024x828.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_14-36-26-946-1024x799.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_14-36-27-270-1024x764.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_14-36-27-483-1024x787.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_14-36-27-605-1024x783.jpg)