21 листопада – День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій – Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.). В цей день ми думаємо про своє гідне майбутнє, та пам’ятаємо тих. хто віддав своє життя у боротьбі за це майбутнє.
На уроці історії з учнями 9 класу обговорили цікаві факти тих буремних революційних подій, вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя виборює нашу свободу та захищає Україну від рашистської навали; проаналізували, що для кожного з нас означає слово гідність та написали листа собі у майбутньому.
Слава нашим героям! І вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за свободу.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_17-05-30-894-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_17-05-41-969-1024x544.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-21_17-05-49-490-1024x544.jpg)