24.11 у 3-А класі Плесецької гімназії відбулася Година Спілкування до Дня памʼяті жертв Голодомору. Здобувачі знань дізналися історію Голодомору українського народу 1932-1933р., переглянули відео по цьому питанню
Діти дійшли висновку що хліб – це основа життя, треба берегти і шанувати кожну крихту. Пообіцяли взяти участь у акції «Запали свічку». Хвилиною мовчання третьокласники вшанували памʼять жертв геноциду українського народу.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_13-01-04-777-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_13-01-05-230-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_13-01-05-688-1024x768.jpg)