Цього року, 25 листопада, Україна відзначатиме 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. Удруге пам’ятні дні відбуваються під час повномасштабної війни росії проти України.
Якою б емоційно важкою не була сьогодні тема Голодомору, це наша історія. Тому сьогодні з учнями 8 класу на уроці історії згадували трагічні сторінки минулого нашого народу: Голодомор, колективізацію, «Розстріляне відродження», розкуркулення, депортацію… Проаналізували, що те, що відбувається сьогодні, має коріння в минулому. Обговорили, що відчуття причетності робить нас сильнішими та стійкішими. Оскільки наші прабабусі чи прадідусі, пройшовши крізь страшні події, передали нам естафету життя.
Ми теж впораємось. Витримаємо. Вистоємо. Все буде Україна.
У бібліотеці Плесецької гімназії було створено виставку «Не згасне свіча пам’яті жертв голодомору».
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_15-27-58-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_15-28-01-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_15-28-02-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_13-33-47-633-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_13-33-58-441-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_15-22-36-595-1024x418.jpg)