В рамках Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насильства», сьогодні з учнями 1-х класів проведено годину спілкування «Ми за щасливе дитинство!». Здобувачі освіти прослухали інформацію з приводу даної теми, переглянули відеоролик «Сімʼя – простір без насильства», за допомогою цеглинок LEGO обговорили важливість цієї проблеми та намалювали малюнки «Моя щаслива родина»
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](http://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/Без-названия-1.jpg)