6 грудня український народ святкує День Збройних Сил України.
У цей урочистий день ми вітаємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.
Подвиги наших захисників і захисниць – це велика і велична правда історії, яку ми пишемо сьогодні, в день повномасштабної війни проти російського агресора. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Сьогодні, в Плесецькій гімназії, відбувся захід “Ми разом – ми непереможні”, присвячений Дню Збройних сил України.
Учні познайомилися, з історією ЗСУ, переглянули відео про звільнення нашими військовими окупованих міст і сіл України.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув в боях за суверенітет та територіальну цілісність нашої неньки – України. Згадали про загиблих односельців, котрі вже ніколи не повернуться до своїх рідних і близьких.
На заході панувала атмосфера патріотизму, піднесення і віри в перемогу!
Слава ЗСУ !Слава Україні !
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-06_20-41-14-598-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-06_20-41-15-516-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-06_20-41-16-192-1024x1024.jpg)