День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.
Цікаво та весело 6 грудня пройшло свято Миколая в Плесецькій гімназії. Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, грали в ігри. По закінченню заходу діти отримали подарунки , які були закуплені Калинівською селищною радою під керівництвом Юлії Олексенко.
💙💛Дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ за можливість подарувати дітям невеличке свято!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-06_20-15-18-351-1024x1024.jpg)