Вітаємо ученицю 9-а класу Савінову Вікторію, яка посіла ІІ місце у ІІІ Всеукраїнському конкурсі проєктів “Українська мова в об’єктиві” (номінація “Фотоколаж”, тема “Джерела української мови”)
Дякуємо! Так тримати!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_12-25-17-107-738x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_12-25-23-044-1024x748.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_12-26-30-362-1024x726.jpg)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Вітаємо ученицю 9-а класу Савінову Вікторію, яка посіла ІІ місце у ІІІ Всеукраїнському конкурсі проєктів “Українська мова в об’єктиві” (номінація “Фотоколаж”, тема “Джерела української мови”)
Дякуємо! Так тримати!