15 грудня 2023 року учні 3- а класу Плесецької гімназії здійснили подорож у чарівну країну Казкарію. Заздалегідь третьокласники виготовили афішу, створили картинну галерею з ілюстраціями українських народних і авторських казок ,підготували цікаві інсценівки та костюми казкових героїв.
Під час проведення розважальних конкурсів,вікторин,театралізованих дійств здобувачі знань розвивали свої артистичні здібності, долучалися до культурних і мистецьких здобутків України.
В кінці подорожі відбувся карнавал з королевою Казки героїв улюблених казок.
В атмосфері казковості
у дітей виховувались прагнення до добра і справедливості,почуття дружби і взаємодопомоги.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_15-22-04-017-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_15-23-57-179-1024x768.jpg)