Зимові свята люблять і з нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива. А Новий рік – це свято, коли дива трапляються кожну секунду.
Не обминув радісний, святковий настрій і Плесецьку гімназію. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість зробити дітям свято!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-094-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-134-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-181-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-221-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-284-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-352-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-393-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-439-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-505-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-609-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-661-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-711-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-757-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-825-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-863-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-902-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-49-872-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-49-928-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-49-971-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-51-269-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-55-815-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-55-850-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-55-903-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-55-954-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-55-999-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_18-34-56-045-1024x768.jpg)