Міжнародний день дитячої книги відзначається щорічно 2 квітня з метою підтримки читання серед дітей та підлітків. Це свято важливе для підтримки розвитку читацької культури серед молодого покоління та формування їхнього інтелектуального потенціалу. З нагоди цього свята у бібліотеці Плесецької гімназії була створена книжкова виставка “Шана тобі, дитяча книго!”, на якій було представлено різноманітні твори українських та світових письменників, а також видання з різних галузей знань.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_21-08-05-465-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_21-08-05-545-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_21-08-05-616-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_21-08-05-733-768x1024.jpg)