Відбулися ПІДСУМКОВІ ЗАСІДАННЯ КОМАНД ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ПЛЕСЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ за участю директора та фахівців (консультантів) ІРЦ.
Під час засідань розглянули результат моніторингу динаміки розвитку і питання реалізації ІПР кожної дитини з ООП, здійснили аналіз корекційно-розвиткової роботи на кінець року та намітили завдання роботи команди супроводу на наступний навчальний рік.
Щиро вдячні керівництву закладу і участникам команд супроводу за співпрацю!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447896150_360119057089058_2935523805736917311_n-1024x509.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447900689_360120650422232_2143005168465897785_n-1024x495.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447900693_360119617089002_6556203068583778737_n-1024x751.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448040060_360119803755650_7412949958573941262_n-1024x969.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448043076_360120247088939_2952527937869607000_n-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448046016_360118873755743_1840181941848561227_n-1024x1019.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448057944_360119203755710_5567083057833894960_n-1024x793.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448095389_360120493755581_2299578901130961865_n-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448096565_360119347089029_3121990159289789717_n-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448112661_360119460422351_6004207995169306946_n-1024x913.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/448182131_360120120422285_4898588820858163811_n-1024x768.jpg)