Сьогоднішня система освіти і науки зазнає докорінних цифрових змін та має відповідати світовим тенденціям цифрового розвитку для успішної реалізації власного потенціалу. Цифрові технології вже давно зайняли своє місце в повсякденному житті кожної людини. А такі базові поняття, як «цифрова грамотність», «цифрова культура», «цифрові навички» стали невіддільними складовими системи освіти України та об’єднані в одне визначення – «цифрова компетентність».
Саме тому сьогодні у Плесецькій гімназії педагоги зібралися на педагогічну раду-практикум «Цифровізація освіти та її вплив на освітній простір».
З аналізом наукових позицій щодо цифровізації освіти як тренду,
стратегії в аспекті сучасних викликів познайомила присутніх заступник директора Ольга Шуст. Під час практичної роботи в групах на різних локаціях досвідом використання цифрових технологій для організації, співпраці та залучення учнів до освітнього процесу поділилися вчителі Любов Мирончук, Анна Заковоротна, Оксана Савінова, Леся Юшко.
Захід став своєрідним майданчиком для професійного діалогу, обміну досвідом запровадження цифрових технологій, а також обговорення тенденцій та викликів на шляху цифрової трансформації освіти.


