Сьогодні, 3 березня соціально-психологічною службою Плесецької гімназії Фень Марією Василівною та Савченко Юлією Василівною за участі педагогічних працівників, було проведено тренінг на тему: «Використання арт- терапевтичних технік у дні війни.»
Метою заходу було самопізнання свого внутрішнього світу та пошуку ресурсу.
В ході занять було використано «Маско-терапію», техніку на пошук свого внутрішнього «Я», а також виконували вправи на розслаблення м’язів.
В результаті занять спостерігалась позитивна групова динаміка, учасники емоційно зблизились та отримали розвантаження. При проведенні панувала довірлива атмосфера та гумор.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-03_18-32-38-387-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-03_18-32-38-439-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-03_18-32-38-497-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-03_18-32-38-550-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-03_18-32-38-672-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-03_18-32-38-717-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-03_18-35-25-207-766x1024.jpg)