Прибирання пришкільної території

 Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.

    Прийшла весна, на поверхні землі з’являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли весна оголює тогорішнє сміття та бруд.

    12 квітня працівниками нашої школи з метою поліпшення санітарного та естетичного стану було проведено прибирання пришкільної території.

   Не зважаючи на перемінливу погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар вчителі та техперсонал заходились впорядковувати територію.  Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, побілили дерева, попідмітали доріжки.

   Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному селі, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!».

Тепер навколо нашої школи чистота та порядок.

Дякуємо всім за працю!

Свято останнього дзвоника

Сьогдні в Плесецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів весело пролунав останній дзвоник для учнів 1-8 класів. Свято пройшло неординарно і весело.Для учнів школи були створені розвиваючі локації:спортивна, туристична, медична, танцювально-музична, умілі руки, гостре перо.Діти з радістю співали, танцювали, малювали, грали в футбол, волейбол. Це свято стало початком кращого літнього відпочинку – канікул.

Continue reading

Родинне свято «Прощавай, початкова школо!»

   3 червня у 4-А класі Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося родинне свято «Прощавай, початкова школо!»  У святковоприбраному класі здобувачі освіти дарували гостямвірші. пісні, інсценівки, смішинки та провели з присутніми розважальні заходи. На святі панувала тепла родинна атмосфера та радісний настрій.

Continue reading

Свято останнього дзвоника

День сьогодні такий незвичайний, Сонце встало, умилось в росі Скликав в школу нас дзвоник останній, І зібрались на свято усі Сьогодні в Плесецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисте, радісне і водночас хвилююче свято – Свято останнього дзвоника. Особливо для випускників 11 та 9 класів, адже для них шкільний дзвінок пролунав востаннє в стінах нашої школи. Випускників…

Continue reading

Свято до Дня захисту дітей

   1 червня 2021р. в Калинівській ОТГ було дуже красиве та яскраве  свято, приурочене до Дня захисту дітей, на якому голова  Калинівської селищної ради Ю.О.Олексенко та депутат обласної ради В.І.Одинець нагороджували грамотами та подарунками найактивніших дітей шкіл громади. Серед них – учні Плесецької ЗОШ ступенів: Савінова Олександра Науменко Ярослава Заковоротний Андрій Гузенко Анна Гончаренко Віктор…

Continue reading

Залишити відповідь