Прибирання пришкільної території

 Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.

    Прийшла весна, на поверхні землі з’являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли весна оголює тогорішнє сміття та бруд.

    12 квітня працівниками нашої школи з метою поліпшення санітарного та естетичного стану було проведено прибирання пришкільної території.

   Не зважаючи на перемінливу погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар вчителі та техперсонал заходились впорядковувати територію.  Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, побілили дерева, попідмітали доріжки.

   Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному селі, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!».

Тепер навколо нашої школи чистота та порядок.

Дякуємо всім за працю!

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек ( наказ МОН України від 12.08.2014 #93). З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом ” У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи”.

Продовжити читання

Зі святом, дорогі освітяни!

У прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари. Сонце стає лагідним і бажаним, небо – синім і глибоким. Усі фарби стають насиченими і теплими. Усе це лише підкреслює, як ми любимо і поважаємо вас, дорогі працівники освіти. Ми так вдячні вам…

Продовжити читання

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека-  це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали  «Дім життя”, «Притулок мудрості”, « Аптека для душі”. В.О.Сухомлинський

Продовжити читання

«Бабин Яр». У пошуках пам’яті

Бабин яр – одне із всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту. 29-30 вересня виповнюється 81 річниця, відколи в Бабиному яру в 1941р. були розстріляні майже 34 тисячі київських євреїв. Упродовж двох років німецької окупації у Бабиному яру було знищено близько 100 тисяч людей.      Сьогодні, 29 вересня, в Плесецькій гімназії пройшов урок пам’яті…

Продовжити читання

«Вейпінг – вплив на здоров’я людини»

Сьогодні, 26 вересня соціальним педагогом, Савченко Юлією Василівною була проведена година спілкування на тему: «Вейпінг – вплив на здоров’я людини». Соціальний педагог проінформувала учнів про негативний вплив електронних сигарет на здоров’я не лише того, хто парить, але й оточуючих; про ризик розвитку залежності від паління, про набуття нових та ускладнення наявних захворювань. В результаті у…

Продовжити читання

Тиждень безпеки дорожнього руху

Під час проведення Тижня безпеки  дорожнього руху учні 2-А класу вивчали сигнали світлофора  Моргайка, провели дидактичну гру і конкурс малюнків. «Незнайко – пішохід». Другокласники пообіцяли неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху для збереження свого здоров‘я.

Продовжити читання

Залишити відповідь