Прибирання пришкільної території

 Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.

    Прийшла весна, на поверхні землі з’являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли весна оголює тогорішнє сміття та бруд.

    12 квітня працівниками нашої школи з метою поліпшення санітарного та естетичного стану було проведено прибирання пришкільної території.

   Не зважаючи на перемінливу погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар вчителі та техперсонал заходились впорядковувати територію.  Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, побілили дерева, попідмітали доріжки.

   Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному селі, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!».

Тепер навколо нашої школи чистота та порядок.

Дякуємо всім за працю!

Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася учні 4а класу Плесецької гімназії. Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона…

Продовжити читання

Герої Небесної Сотні

Щороку 20 лютого Україна згадує подвиг Героїв Небесної Сотні. 10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. 107 синів і дочок України великою відвагою і самовідданістю, ціною власного життя змінили хід історії нашої держави та відстояли її європейське…

Продовжити читання

День державного герба України!

  Сьогодні для кожного з нас особлива дата — День державного герба України!                          19 лютого 2024 року виповнюється 32 роки від дня затвердження Державного герба України. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Нехай же він нас веде до перемоги та свободи! Зі святом!

Продовжити читання

День єднання

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє.  У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. 16 лютого в українських містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн….

Продовжити читання

День Святого Валентина

День Святого Валентина, час, коли кохання заповнює наші серця радістю та надією. Це свято відзначається по всьому світу як час для виявлення ніжності та поваги до коханих. Сьогодні в Плесецькій гімназії був неймовірний день святого Валентина! Наші учні не лише дарували один одному незабутні валентинки, але й влаштували справжню поштову естафету. Діти з ентузіазмом кидали…

Продовжити читання

Залишити відповідь