Прибирання пришкільної території

 Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.

    Прийшла весна, на поверхні землі з’являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли весна оголює тогорішнє сміття та бруд.

    12 квітня працівниками нашої школи з метою поліпшення санітарного та естетичного стану було проведено прибирання пришкільної території.

   Не зважаючи на перемінливу погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар вчителі та техперсонал заходились впорядковувати територію.  Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, побілили дерева, попідмітали доріжки.

   Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному селі, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!».

Тепер навколо нашої школи чистота та порядок.

Дякуємо всім за працю!

Свята продовжуються…

Сьогодні в Плесецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів учні 7-х та 2-А класів засівали та щедрували, співали народних пісень. Одним словом вішнували шкільну родину з Василем та Маланкою. Змагалися в конкурсах, веселих забавах. Свято вдалося на славу, діти були у захваті.

Continue reading

Бесіда про правила протипожежної безпеки

  За статистикою, в Україні внаслідок пожеж щорічно гине близько 2 тисяч людей. Однією з основних причин трагедій фахівці з пожежної справи називають відсутність у людей  елементарних навичок поведінки на початковій стадії пожежі та навичок пожежогасіння.    Сьогодні до Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав заступник начальника 49 ДПРУ смт.Калинівка майор служби СУЗ Гриценко Олександр і…

Continue reading

Святкування продовжується…

На Україні збереглася традиція святкування “Старого Нового рокДо цієї традиції долучилися учні Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.Сьогодні у нас відбулися новорічні заходи, на яких діти із задоволенням танцювали, співали, розважалися.В залі лунали щедрівки та колядки.Атмосфера була теплою, веселою та святковою.

Continue reading

(Untitled)

   У переддень Нового 2022 року учні й учителі Плесецької ЗОШ зібрали для наших дорогих захисників невеличкий гостинчик – діти написали святкові листівки воїнам, а вчителі передали нашому другові, священнику-волонтеру отцю Павлу трішки смаколиків.    Сподіваємося, що тепло наших сердець зігріє мужніх українських вояків і додасть їм сили та впевненості в тому, що Перемога буде…

Continue reading

«Новий рік наближається!”

Прийшла зима з бадьорістю, З морозною прозорістю З прогулянками ніжними І ще з святами рідними. З передзвоном на поріг Вже ступає Новий рік!   Напередодні Новорічних свят в Плесецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів панує святкова атмосфера. У фоє школи – резиденція  Діда Мороза. Можна залишити листа з побажаннями, розповісти вірша, заспівати пісню. Поринути в казкову атмосферу…

Continue reading

“Педагогічна рада – тренінг «Сучасні форми візуалізації навчального матеріалу”

     Одним із найголовніших завдань шкільної освіти є розвиток особистості учнів, створення умов, що забезпечують формування їх творчих здібностей, у результаті яких вони будуть підготовлені до активного самостійного й успішного життя. Основою для реалізації особистості виступає креативність.    Важливим чинником розвитку креативності є критичне мислення. Саме тому на педагогічній раді – тренінгу у Плесецькій ЗОШ…

Continue reading

Залишити відповідь