![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-3-1024x768.jpg)
22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного
середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей
день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має
можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання
екологічних проблем.
Тож з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Землі та з метою навчити дітей відчувати красу природи, виховувати любов і бережливе ставлення до неї, формувати почуття прекрасного, спонукати учнів до захисту краси довкілля та сприяти формуванню етичних взаємин людини з довкіллям, 22 квітня вчителі Плесецької ЗОШ І-ІІІ ст. провели у школі ряд тематичних заходів, зокрема –години спілкування, виготовлення листівок та стінгазет, висадили з дітками квіти та ялинки на клумбі.
Діти своїм прикладом закликають до збереження і примноження краси нашого спільного дому.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/7-1-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-2-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-22_13-54-08-737x1024.jpg)