Сьогодні у шкільній бібліотеці Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів була створена та презентована книжкова виставка “Книга – джерело знань”. З учнями початкових класів відбулась подорож сторінками улюблених книг. Діти дізналися багато цікавої та корисної інформації про книги, розкрили значення книги в житті людини, пригадали правила поведінки в бібліотеці, правила поведінки з книгами та обіцяли шанувати книги.
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-4.jpg)