26 квітня в шкільній бібліотеці Плесецької ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями 4 -го класу була проведена година – реквієм “Дзвони Чорнобиля”, приурочена 35-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Під час заходу учні мали змогу не лише послухати розповідь про аварію на ЧАЕС, а й переглянути фільм “Чорнобиль. Як це було”. В кінці заходу діти ознайомилися з тематичною виставкою та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання ….
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/11111.jpg)