Тварини- наші найкращі друзі. Ми повинні любити і оберігати їх, адже ми відповідаємо за тих кого приручили. У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 6 жовтня 2021 року в 2-А класі Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено годину спілкування на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», «Тварини наші друзі”.
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-06_17-05-42-235.jpg)