6 жовтня у 3-Б класі Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов урок на тему : ” Доброта врятує світ”. На уроці діти пригадали правила поводження з тваринами: дізналися цікаві факти про своїх улюбленців. Учні переглянули казку про добро “Те що повертається” та створили фотоколаж зі своїми улюбленими котами і собаками.
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-06_15-18-32-602-1.jpg)