З 8.11 по 12.11.2021 р. у Плесецькій ЗОШ І-ІІІст. було проведено тиждень Доброти і милосердя, присвячений Міжнародному Дню доброти. Діти початкових класів разом з класними керівниками проводили години спілкування, присвячені даній темі, малювали малюнки, плакати, знайомились з висловами видатних людей про доброту та милосердя, самі вчились бути добрими та творили добрі справи. Насамкінець підвели підсумок даного тижня. Кожний клас підготував виставочні матеріали,які розмістив у шкільному коридорі. Всім було цікаво і весело.
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/2fcd3d17-e93a-4d87-b276-b577172c787a.jpg)