В рамках проведення акції ” 16 днів проти насильства” з метою інформування та профілактики до Плесецької ЗОШ І – ІІІ ступенів була запрошена офіцер поліції Плесецького старостинського округу Малишева Наталія Михайлівна. Для здобувачів освіти 5- 7 класів проводились години спілкування ” 10 правил поведінки” та ” Домашнє насильство”.Також Наталія Михайлівна у ході бесіди відповідала на питання учнів .Щиро дякуємо Наталії Михайлівні за цікаву та змістовну інформацію!
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/6620bc0d-cbe5-4e18-bce5-91384af3b2d6.jpg)