Зараз надворі триває зима. Для зимуючих птахів це велике випробовування, тому вони потребують нашої турботи та допомоги. Доброю традицією у Плесецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів стало щорічне проведення Всеукраїнської акції “Годівничка”, мета якої привернути увагу молоді до зимуючих птахів і необхідності їх підгодівлі у складний час. Цей навчальний рік теж не став винятком.
Учні нашої школи разом зі своїми батьками виготовили красиві годівнички на різний смак: з дерева, з пластику , картону. Діти розвісили їх у власних садах. Птахи будуть прилітати і ласувати смачними гостинцями.
Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе ” братам нашим меншим”, то цим врятує життя пернатих. Не будьмо байдужі, оберігаймо природу!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-01-28_15-21-31-830-678x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-01_17-16-03-278-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-01_17-18-10-982-576x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-01_17-25-13-200-768x1024.jpg)