Сьогодні, 8 лютого2022 року, відзначається День безпечного Інтернету.
Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им Національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.
Сучасні інформаційні технології цифрового світу надають користувачам надзвичайно широкі можливості у отриманні або обміні різних даних з метою спілкування, навчання, розваг, торгівлі та надання послуг. Однак, разом з цим, інформаційні технології, як і будь-яке знаряддя, можуть бути використані в лихих намірах – знищенні, викраденні, спотворенні або недозволеному розповсюдженні даних, крадіжках грошей з рахунків, негативного впливу на дітей та підлітків неприйнятним для них контентом.
З метою навчити не тільки, як, власне, користуватись інформаційними ресурсами, а і як це робити безпечно – тобто як вберегти свої дані від стороннього небажаного доступу до них, вчитель інформатики Заковоротна А.С провела тематичний онлайн-урок у 5-Б класі.
Також соціальний педагог Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Гончаренко Н.Л. надала інформацію для поширення у батьківських та дитячих групах щодо безпечного поводження в інтернеті.
З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі 08.02.2022 в 2-А класі було проведено онлайн-годину спілкування на тему: “Безпечний Інтернет”.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-08_14-06-16-377-1024x577.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-08_14-08-56-623-461x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-08_14-08-56-699-461x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-08_15-02-24-756-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-08_15-02-53-360-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-08_15-03-24-225-1024x892.jpg)