Юна художниця Плесецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця 9-а класу Гузенко Вікторія долучається до Мистецького марафону “Віримо у Перемогу! – діти України – рідній країні” . Своїми добрими справами , сумлінним навчанням та працею учнівський та педагогічний колективи підтримують наших захисників , сильних та сміливих воїнів ЗСУ. Щира подяка та низький уклін всім , хто наближає перемогу ! Слава Україні! Слава ЗСУ!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-13_14-46-17-232.jpg)