Учні Плесецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з великим задоволенням відвідують гурток “Hand made” (Керівник Тищенко О. А.) . Цього року гуртківці Завальна Анна (2-а клас) , Тищенко Злата (2-а клас) , Луценко Марія (3-а клас) , Тищенко Олександр (7-а клас) взяли участь в Обласній родинній онлайн-етно акції “Дитинства пісня Великодня”. Діти разом з талановитою керівницею гуртка розфарбовували писанки до Великодня.
Вітаємо з Великоднем! Слава Україні!
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/Без-названия-5.jpg)