Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.
Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни.
До вшанування дня пам’яті та примирення долучилися і учні 2-А класу створивши аплікації та малюнку маку, що є символом цієї пам’ятної події.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-09_19-12-00-484-774x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-09_19-12-00-656-763x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-09_19-12-00-810-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-09_19-12-00-962-646x1024.jpg)