Вітаємо випускників 11 класу Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з отриманням атестатів про повну загальну середню освіту.
Шкільні роки пролетіли, немов ключ перелітних птахів. День закінчення школи – це день, коли закінчується безтурботне дитинство і починається відповідальне доросле життя. Нехай в цьому житті буде багато успіхів, цікавих людей, звершень, досягнутих цілей і можливостей для розвитку. Бажаємо правильно вибрати майбутню професію, досягти успіхів у кар’єрі та в особистому житті, стати щасливими та гідними людьми! В добру путь!!!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-05-13-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-05-19-964x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-05-27-1010x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-05-33-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-06-28-907x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-06-24-1024x981.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-06-49-891x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-01_13-06-13-898x1024.jpg)