5 вересня в Плесецькій гімназії почався тиждень фізкультури. Тож сьогодні в 4-Б класі ранок розпочався з уроку фізкультури, а саме, з комплексу вправ ранкової гімнастики. Вчитель Фоя В. В. провела виховну годину на тему:” Роль спорту в нашому житті”. Обговорили, чому важливо займатися спортом і на які процеси він впливає. Діти переглянули презентацію: “Спорт- основа здорового способу життя” і вияснили, що спорт не лише зміцнює здоров’я, а й характер. Спорт розвиває в людей такі навички, як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння, силу. А ще спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Наприкінці уроку діти переглянули казку:”Спортивні змагання. Хрюнчик і Хрянчик” та намалювали малюнки по темі.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-05_12-41-08-112.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-05_12-41-21-317.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-05_12-44-34-557-924x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-05_12-45-00-830-1024x576.jpg)