Сьогодні в Плесецькій гімназії закінчився олімпійський тиждень.
Протягом цього тижня діти перегядали цікаві відео зі спортивними змаганнями, разом з вчителями робили онлайн-зарядку і добре засвоїли, що потрібно займатися спортом і підтримувати здоровий спосіб життя.
В 1-А класі під час проведення тижня фізкультури і спорту проводились руханки і цікаві фізкультхвилинки. Діти дізналися про користь заняття фізкультурою і спортом. Переглянули відеоролик з руханкою.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-09_14-55-14-506-1024x576.jpg)