16 вересня класний керівник Савченко Юлія Василівна, провела виховну годину “STOP -Булінг” . На виховній годині учні ознайомились з формами та ознаками булінгу. Під час заняття учні 7-А класу виконували різні вправи ,а саме: ” Тягар емоцій” , “Асоціатиний ряд” .Учні активно брали участь у всіх вправах та активно відповідали на запитання “Як заподіяти булінгу в школі?”, ” Як розпізнати “буллера”?”. По завершенню, учні виробили власні правила безпечної поведінки та захисту у ситуаціях булінгу.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Рисунок1-1024x750.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Рисунок2-1024x795.png)