19.09.2022 р.у 2-Б класі Плесецької гімназії було проведено годину спілкування на тему:”Увага!Діти на дорозі” присвячену Тижню безпеки вуличного руху . « Абетка школяра», « Увага! Діти на дорозі».
Протягом заняття діти повторили “Правила вуличного руху”. Обговорили, як можна перейти вулицю. З’ясували,чому треба користуватись дорожніми знаками. Другокласники подивились і обговорили відеофільм “Правила дорожнього руху для дітей.”Насамкінець школярі намалювали малюнки із зображенням дорожніх знаків . Година спілкування пройшла у теплій невимушеній атмосфері . Кожен з малюків узяв для себе щось корисне і потрібне.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-19_18-26-50-257-1024x640.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-19_18-26-52-054-1024x640.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-19_18-26-52-248-1024x640.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-19_18-27-20-532-1024x640.jpg)