Сьогодні, 26 вересня соціальним педагогом, Савченко Юлією Василівною була проведена година спілкування на тему: «Вейпінг – вплив на здоров’я людини». Соціальний педагог проінформувала учнів про негативний вплив електронних сигарет на здоров’я не лише того, хто парить, але й оточуючих; про ризик розвитку залежності від паління, про набуття нових та ускладнення наявних захворювань.
В результаті у підлітків було сформовано якості сильної особистості та здатності протистояти індустрії вейпінгу; попередити паління серед підлітків та учнівської молоді; виховати бережливе ставлення до свого здоров’я.,
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/1.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/2.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/3.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Безымянный-1.png)