В рамках ІІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» сьогодні в 6-А класі Плесецької гімназії було проведено годину спілкування, метою якої було навчити учнів проявляти доброту, турботу, любов, дружбу, толерантність, співчуття, турботу про братів наших менших; формувати активну життєву позицію, громадянську відповідальність; заохочувати робити добрі справи; виховати в учнів, чуйність, милосердя, патріотичні почуття; розвивати вміння осмислювати духовні цінності.
Здобувачі освіти переглянули відеоролик «Не проста історія» та презентацію «Всеукраїнський урок доброти».
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-44-748-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-44-948-484x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-45-112-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-49-769-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-51-217-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-51-341-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-52-133-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-05_16-43-55-137-1024x473.jpg)