З Нагоди Дня української писемності та мови, який відзначають 9 листопада, учні та вчителі Плесецької гімназії взяли участь у флешмобі «Фото з улюбленим словом українською».
Слава Україні!
Слава нації!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-08_20-36-39-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-06_17-20-43-834-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-06_17-43-32-436-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-07_16-47-57-893-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-07_16-47-57-984-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-07_16-47-58-048-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-08_20-28-25-330-1024x838.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-08_20-28-25-451-801x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-08_20-32-16-708-984x1024.jpg)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
З Нагоди Дня української писемності та мови, який відзначають 9 листопада, учні та вчителі Плесецької гімназії взяли участь у флешмобі «Фото з улюбленим словом українською».
Слава Україні!
Слава нації!