Сьогодні у 4 – Б класі Плесецької гімназії пройшла година спілкування ” Дерево толерантності”. Разом з дітьми переглянули відео про толерантність. Метою було дати учням уявлення про толерантність, сприяти розумінню толерантності як цінності сучасної людини, формувати повагу і визнання до себе та інших людей, до їхньої культури; розвивати вміння аналізувати, приймати рішення; розвивати терпимість, вохованість, чуйність і небайдужість. Також здобувачі освіти переглянули ” Казку про Толерантність” і намалювали малюнки по темі.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-17_17-42-43-921-1024x679.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-17_17-42-45-543-1024x700.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-17_17-42-45-703-1024x668.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-17_17-42-47-196-1024x754.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-17_17-42-47-271-1024x1024.jpg)