Особливої уваги заслуговує композиція “Безпечна дорога” Пазюри Сергія, учня 5-а класу Плесецької гімназії. яка виконана з конструктора “Лего”. Композиція присвячена тижню безпеки вуличного руху.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-16_21-20-52-012-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-16_21-21-06-063-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-16_21-21-18-082-1-769x1024.jpg)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Особливої уваги заслуговує композиція “Безпечна дорога” Пазюри Сергія, учня 5-а класу Плесецької гімназії. яка виконана з конструктора “Лего”. Композиція присвячена тижню безпеки вуличного руху.