Всесвітній день дитини — це день утвердження прав та свобод молодого покоління незалежно від кольору шкіри, віку, місця проживання. Організація Об’єднаних Націй та світова спільнота закликають до взаєморозуміння і братерства, до дій від імені дітей і для дітей, піклуються щодо покращення соціальних умов сьогодні та в майбутньому. З цією метою в Плесецькій гімназії соціально-психологічною службою з учнями 7 –А класу, було проведено годину спілкування «Кожна дитина має право на…».
Здобувачі освіти, невимушено, з ентузіазмом поглинали знання про Конвенцію ООН, про права дитини та Декларацію прав дитини.
Такі навчально-пізнавальні зустрічі спрямовані на ознайомлення з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, усвідомлення дітей своїх прав, свобод і обов’язків, вміння практично застосовувати отриману інформацію в житті.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/8.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/78.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Безымянный-1.png)