Серед соціальних та медичних проблем суспільства туберкульоз посідає особливе місце. Туберкульоз супроводжує людство з часів його появи. Туберкульозом хворіють і продовжують хворіти в усіх країнах світу. Нажаль, не тільки хворіють від нього, але й помирають.
З метою збереження здоров’я учнів, привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування учасників освітнього процесу про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, 24 березня у Плесецькій гімназії з учнями 6-А класу соціальним педагогом була проведена година спілкування «Захисти себе від туберкульозу».
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-24_13-00-51-819-763x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-24_13-02-42-689-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-24_13-02-42-902-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-24_13-02-43-026-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-24_13-02-43-404-1024x473.jpg)