7 квітня з 1950 року весь світ відзначає Всесвітній день здоров`я. Відтоді заходи, що проводяться щороку в цей день, дозволяють ще раз голосно нагадати всім і кожному, що здоров’я – це безцінний скарб. Учні 7б класу Плесецької гімназії також долучилися до цього свята. Була проведена година спілкування в режимі онлайн «Ми за здоровий спосіб життя». Головною метою було виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього; сприяти усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я; прищеплювати інтерес до занять фізичною культурою і спортом, поглибити знання учнів про небезпеку шкідливих звичок. На цій виховній годині з учнями було обговорено декілька життєвих ситуацій, щодо здорового способу життя, також проведена онлайн- вікторина «Здоров`я – найдорожчий скарб».
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-07_05-46-26-394.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-07_05-46-54-931.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-07_05-47-28-169.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-07_05-47-45-236.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-07_05-48-05-830.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-07_05-48-19-697.jpg)