Незабаром всі християни святкуватимуть Великдень. Цей день особливий для всіх.
Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя.
Напередодні цього свята учні, педагоги, технічний персонал Плесецької гімназії створили в школі святкову фотозону.
Вітаємо всіх із наступаючим святом Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов.
Хочемо від усього серця подякувати нашим захисникам за те, що маємо змогу сьогодні готуватися до цього свята.
Низький уклін вам!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-13_19-51-26-911-1024x579.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-13_19-51-57-300-1024x614.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-13_19-51-57-457-607x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-13_19-51-57-590-1024x624.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-13_19-51-58-755-1024x653.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-13_19-51-59-462-473x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-13_19-51-59-654-1024x393.jpg)