Сьогодні у 4 – Б класі пройшла виховна година на тему : “Чиста планета – наш дім.” Екологічні проблеми рідного краю”. Метою заходу було виховувати в дітей дбайливе ставлення до природи, почуття гордості за свою планету, за свій рідний край; спонукати робити корисне і приємне для оточуючих людей і своєї планети, для того щоб зберегти її для майбутнього. Здобувачі освіти переглянули презентацію “Чиста планета – наш дім”, обговорили екологічні проблеми рідного краю та створили пам’ятки.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_10-50-12-837-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_10-50-12-950-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_10-50-13-028-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_10-50-13-106-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_10-50-13-180-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_10-50-13-285-768x1024.jpg)