Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 р. З попередньої злочинної змови керівництва двох країн -агресорів – фашистської Німеччини та більшовицько-комуністичного Радянського Союзу.
Того вересневого дня гітлерівська Німеччина напала на мирну Польщу.
В лихоліття війни було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі.
Друга Світова тривала довгих 6 років. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні.
8 травня в учнів 9 класуПлесецької гімназії пройшов захід «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», на якому здобувачі освіти дізналися про Другу Світову війну, про участь українців у цій війні. Також переглянули цікаву презентацію про те, як у вогняному смерчі Другої Світової війни запалала вся Україна…
Вшанували пам’ять всіх жертв Другої світової війни 1939-1945р.р. хвилиною мовчання.
Також у вестибюлі гімназії організована виставка книг «Рядки, обпалені війною!», яка присвячена Дню пам’яті і примирення.
Пам’ятаємо!
Перемагаємо!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-05_09-48-22-033-1024x676.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-05_09-48-23-703-890x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-05_09-48-36-135-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-05_11-39-38-181-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-05_11-39-38-373-768x1024.jpg)