В рамках Тижня безпеки вуличного руху у 5-их класах Плесецької гімназії 18 травня проведено години спілкування “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”.Діти повторили правила безпечної поведінки на дорозі, з’ясували роль світловідбивних стрічок, побували в ролі пішоходів та водіїв, а також з’ясували роль попереджувальних, забороняючих та дозволяючих дорожніх знаків, взяли участь у вікторині “Знай, вивчай правила дорожнього руху”.Діти переглянули відео та презентації з даної теми та зробили висновок: щоб зберегти життя, потрібно знати та виконувати правила вуличного руху.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_12-35-46-343-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_12-35-46-503-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_12-35-46-614-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_12-36-55-868-1024x472.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_12-36-56-293-473x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_12-36-56-718-473x1024.jpg)