У 5-А класі Плесецької гімназії до Всесвітнього дня вишиванки було проведено годину спілкування”Українська вишиванка- код нації”, на якій діти дізналися про історію виникнення свята,познайомилися з різними техніками вишивки та орнаментами, а також переглянули цікаву презентацію про першу школу вишивання в Київській Русі 11 століття, дізналися про звичаї та традиції вишивки у регіонах України. Цікавою була інформація про Івана Франка, який став першим новатором поєднання вишиванки зі світським піджаком. А також п’ятикласники побували в ролі модельєрів свої власної вишиванки.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-18_09-51-35-121-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-18_09-51-35-429-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-18_09-51-35-579-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-18_09-51-35-683-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-18_09-52-39-047-768x1024.jpg)