Сьогодні для першокласників Плесецької гімназії був незвичайний день. Адже вони попрощалися із першою книгою, другом-Букварем, який навчив їх читати і писати. Свято прощання з Букварем пройшло у дружньому родинному колі. Діти із задоволенням виконували цікаві завдання, розповідали вірші, співали, танцювали. А скільки було радощів у дітлахів, коли Букварик запросив у гості Читанку і Рідну мову. А на згадку діти отримали “Свідоцтво маленького читача”.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-03-14-719-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-03-45-021-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-04-16-872-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-05-45-413-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-06-13-217-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-06-59-427-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-07-38-868-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-08-00-616-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-06_18-08-35-042-1024x768.jpg)