У Плесецькій гімназії триває тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо–транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. У 1-х класах учні вивчили правила дорожнього руху, переглядали відеоролик про дорожній рух та виготовили аплікацію «Світлофор». Класні керівники наголосили, що життя – це найдорожчий скарб і ним треба дорожити і здоров’я берегти
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-16-268-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-16-717-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-17-107-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-17-480-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-17-895-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-30-18-262-1024x768.jpg)