З 11 вересня в Плесецькій гімназії розпочався «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.
Учні впродовж тижня змагатимуться у спритності та витривалості, отримають можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
В рамках Олімпійського тижня вчителями фізичної культури та початкових класів буде проведено Олімпійські уроки на тему «Олімпійські чемпіони України». У класних колективах 1-9-их класів буде також проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити» , «Спорт – сила, краса, здоровя», «Історія Олімпійських ігор», «Досягнення українських спортсменів».
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375966444_635715601981995_9019453818936033311_n-577x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/376004747_635715478648674_4162144540728859865_n-577x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/377275581_635715511982004_4282177678357500227_n-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/377437925_635715538648668_3581155408891633283_n-577x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/377787530_635715458648676_2250135348881896839_n-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/378593360_635715641981991_3277980188171094536_n-768x1024.jpg)