В межах тижня протидії булінгу продовжуємо інформувати здобувачів освіти з негативними наслідками явища булінг та необхідності формування безпечного освітнього середовища. Соціально психологічна служба Плеської гімназії провела з учнями 8-9 класів бесіди з елементами тренінгу з метою допомогти дітям усвідомити, що таке насильство, сформувати негативне ставлення до насильства та виховувати позитивне ставлення один до одного.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-12_13-51-35-955-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-12_13-51-36-518-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-12_13-52-04-288-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-12_13-53-05-672.jpg)